Obľuba týchto zariadení sa každým dňom zvyšuje a naša predajňa neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadovaný sortiment. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že každý človek bude spokojní s našimi službami. Akékoľvek pripomienky prípadné vylepšenia alebo nápady samozrejme uvítame.

 

Dovoz zakúpeného tovaru až k zákazníkovi

Uvedomujeme si, že poštová zásielka nášho tovaru môže byť problematická. Preto ponúkame možnosť dovozu až určené miesto. Ak zákazník nie je vlastníkom automobilu, určite príde táto služba k úžitku. Prečo zložito zháňať auto, keď tento problém vyriešime za Vás?

 

Rozmery balenia: 300x300x400mm

Hmotnosť balenia: 5,5Kg

 

 

Možnosť vyzdvihnutia si tovaru priamo u nás na sklade

Vyhliadli ste si náš výrobok a objednali ste si ho cez internet? Po dohovore s našim obchodným oddelením a vždy ochotným personálom možno si požadovaný tovar a v akomkoľvek množstve vyzdvihnúť priamo u nás na predajni v Nitre. Túto službu naši zákazníci uprednostňujú predovšetkým pri potrebe poradenstva a podpory našich produktov.